רכישה בטוחה

מערכת הסליקה בה אנו משתמשים באתר פז מעצבים פותחה ע”י חברת טרנזילה, שהיא ספק שירותי הסליקה המוביל בישראל מזה כ-15 שנה. חברת טרנזילה הייתה הראשונה שקבלה זיכיון מחברות האשראי המובילות בישראל לספק שירותי סליקה מאובטחת באמצעות רשת האינטרנט.
מערכת הסליקה של טרנזילה משמשת כיום באלפי אתרים בישראל, והיא היחידה המותאמת גם לדרישות האבטחה המחמירות של סליקה בפיי-פאל.

על מנת להשיג את רמת האבטחה הנדרשת, הושם במערכת טרנזילה דגש רב על אופן ההתממשקות בין הדף ובו פרטי התשלום של הלקוח לבין מערכת הסליקה עצמה. התהליך כולו נעשה בהצפנה בפרוטוקול אס.אס.אל, וכמו כן מוודאת המערכת שהבקשה לביצוע הסליקה הגיע אך ורק מאתר המסחר בו נמצא הלקוח.

הגישה למערכת הסליקה מוגנת ב- 3 רמות:
Router Firewall .1
Server Firewall .2
3. שרת הסליקה עצמו אינו מחובר ישירות לרשת האינטרנט, והגישה אליו מתבצעת אך ורק דרך שרת ביניים נוסף המקבל את בקשות הסליקה, מעבד אותן והופך אותן לשאילתות. לכן, גם אם קרתה תקלה או נפרצה המערכת באופן ייזום, אין אפשרות טכנית לגישה ישירה לשרת הסליקה ולנתונים המאוכסנים בו.

תודה והמשך קנייה מהנה ובטוחה
צוות “פז מעצבים”

עדכון תקן אבטחה PCI DSS – 2012
עמידה בתקן אבטחה PCI הוא תנאי הכרחי לקבלת אישור מחברות האשראי לסליקה באינטרנט.

באתר “פז מעצבים” מתבצעת הסליקה באמצעות מערכת חב’ טרנזילה שהיא בעלת תעודת PCI, המאשרת שמערכת הסליקה עומדת בתקן אבטחה PCI DSS level-1.
חברות כרטיסי האשראי פיתחו תקן אבטחה זה, המכיל את כלל הדרישות להיבטי אבטחת נתוני כרטיס אשראי. התקן מחייב כל גוף שמעביר, מעבד או שומר נתוני כרטיסי אשראי כמו חברות סליקה, בתי עסק וספקי שירות צד שלישי כאחד.

יתרונות עמידה בתקן אבטחה PCI
יישום אבטחת מידע אמור להיות חלק מרכזי בפעילות העסק, ועמידה בדרישות תקן זה מהווה מצד אחד הגנה לבית העסק בפני קנסות ותביעות מצד חברות האשראי הבינלאומיות במקרה של חדירת גורם עוין למערכות החברה וזליגת מידע (נתוני כרטיסי אשראי), ומצד שני מחזקת את מוניטין החברה בקרב ספקיה ובעיקר עבור לקוחותיה.

רכישה בטוחה באתר

מערכת הסליקה בה אנו משתמשים באתר פז מעצבים פותחה ע"י חברת טרנזילה, שהיא ספק שירותי הסליקה המוביל בישראל מזה כ-15 שנה. חברת טרנזילה הייתה הראשונה שקבלה זיכיון מחברות האשראי המובילות בישראל לספק שירותי סליקה מאובטחת באמצעות רשת האינטרנט.

לעמוד רכישה בטוחה
צור קשר
עשו לנו לייק
0
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן