נוהלי הקניה באתר

איכות המוצרים והשירות
את חנות פז מעצבים בנינו לאחר מחשבה רבה, תוך דגש על נושא השירות, על מנת לאפשר לכם הגולשים, להינות מתהליך בחירה וקניה קל ופשוט. המוצרים והשירותים המוצעים למכירה באתר הינם מתוצרת מעצבים ואומנים ישראלים, דבר המבטיח איכות ומקוריות ללא פשרות. בנוסף, תמחרנו את הפריטים באתר כך שתיהנו משילוב מנצח בין איכות לבין מחיר, הכולל בדרך כלל גם את המשלוח אליכם הביתה.

חיפוש מוצר
תהליך הקניה כולל מנגנון חיפוש מתקדם לפי חלוקה לקטגוריות ומחיר. כאשר הצבתם לעצמכם סכום קניה מירבי, או שיש ברשוכם תקציב מוגדר, תוכלו לחפש באתר ע"פ תקציב זה, ואנו "נחסוך" מכם את הצורך לחפש את "המחט בערמת השחת", ובדרך זו תגיעו מהר יותר ובקלות ליעד של מציאת המוצרים הרלוונטים עבורכם.

ללא עלויות "נסתרות"
אנו עושים מאמץ לשמור על עלויות ייצור ומשלוח נמוכות ככל האפשר בכדי להבטיח קניה משתלמת במיוחד. גם זאת במטרה לצמצם את העלויות ה"נסתרות" שישנן לעיתים בקניה באינטרנט. אנו בטוחים שאתם, לקוחות העיצוב הישראלי, תהיו מרוצים מהשירות והמחיר ותיהנו מהעובדה שאין תוספות ו"הפתעות" בלתי רצויות על המחיר שמופיע ליד כל פריט הנמכר באתר.

ובמילים אחרות – אנו מוכרים ונותנים שירות כמו שאנו אוהבים לקבל ולקנות - ישר, פשוט, הוגן וזול !!! 

להלן תקנון ההתקשרות עם האתר - אנא קראו אותו בעיון לפני ביצוע הקניה !

1. שם בית העסק

תודה על האמון, ועל שבחרתם בנו לרכישה של עיצובים ישראליים מקוריים ברשת האינטרנט. אתר האינטרנט (להלן: "האתר") מופעל תחת השם המסחרי "פז מעצבים" ומשמש כחנות אלקטרונית בה ניתן לרכוש מוצרים ושירותים מעשה ידיהם של מעצבים ישראלים מתחומים שונים.  

הרכישה נעשית בהתאם לתקנון המצורף:

1. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש שייעשה על ידי הגולשים באתר ועל כל רכישה שתתבצע באמצעות האתר, ויהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בין המשתמש לבין "פז מעצבים" ועקב כך, מתבקש המשתמש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון.
1.1 גלישה באתר ו /או רכישת מוצרים או שירותים המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמת הלקוח לקבל ולנהוג לפי התקנון, ואם אינו מסכים לתנאי מתנאיו של תקנון זה, הוא מתבקש שלא לעשות כל שימוש באתר.
1.2 בכל מקום בתקנון זה בו משתמשים בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה במשתמע.
1.3 כותרות הפרקים מובאות לשם נוחות והתמצאות המשתמש ולא ישמשו בפרשנות התקנון.

2. שיטות המכירה


2.1
 מכירה רגילה הינה מכירה של מוצרים במחיר קבוע מראש עד גמר המלאי.
2.2 מבצע הפעולה בוחר מוצר (מומלץ לעיין בדף המכירה בטרם ביצוע הקניה) ומבצע את הקניה בהתאם להוראות באתר.
2.3 במכירה רגילה רשאי מבצע הפעולה למסור את פרטי כרטיס האשראי באמצעות הטלפון. לצורך כך עליו להשלים את הליך הקניה ולבחור ב "אופן התשלום" את האפשרות לפיה נציג לקוחות של פז מעצבים  ייצור עמו קשר טלפוני. מכירה תיחשב כמושלמת רק לאחר שנוצר קשר טלפוני בין נציג החברה לבין מבצע הפעולה בה ימסור מבצע הפעולה את פרטי האשראי ויקבל את אישור הנציג כי המכירה הושלמה.
יובהר ויודגש כי השלמת הליך מכירה באמצעות הטלפון כאמור, מותנה בכך שהמוצר המוצע למכירה יהא קיים במלאי בעת השלמת הליך המכירה.

 

3. תהליך הרכישה

 

3.1 פז מעצבים מאפשרת לללקוח לרכוש מוצרים ושירותים שונים באמצעות האתר, בדרך נוחה, מהירה, קלה ובמחירים אטרקטיביים, ממיטב המעצבים בתחומי האופנה, האומנות והעיצוב.
3.2 עבור כל מוצר המוצע למכירה באתר מוצג "דף מכירה" הכולל את שם המוצר המוצע למכירה, מחיר מחירון ומחיר מבצע של המוצר כולל מע"מ, פרטים ותיאור שלו, וכן קוד פריט. שירות המוצע למכירה באתר יוצג באופן דומה, או כ- "דף קשר" בו יוכל הלקוח להזין פרטים על סוג השירות המבוקש.
3.3 טרם ביצוע הזמנה של מוצר או שירות (להלן: "פעולה") מומלץ תחילה ללקוח לבצע הרשמה לאתר באמצעות בחירת שם משתמש וסיסמא ובנוסף, להקליד פרטים בסיסיים כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון, מספר כרטיס אשראי, מספר תעודת זהות, מין ופרטים נוספים אם וככל שנדרש.

בשלב זה הופך המשתמש למבצע הפעולה (להלן: "הלקוח" או "מבצע הפעולה").

בכדי שההזמנה תבוצע במהירות וללא תקלות על המשתמש להקפיד על מסירת פרטים מדוייקים.
3.4
 לאחר ביצוע הפעולה תתבצע בדיקה של פרטי כרטיס האשראי ולאחר קבלת אישור ההזמנה מחברות כרטיסי האשראי, תינתן הודעה מתאימה כי הפעולה אושרה או נדחתה. במידה שאושרה, תירשם ההזמנה במחשבי פז מעצבים וניתן יהיה לראות את ההזמנה תחת הקישור "כניסה" שבאתר, כ- 12 שעות לאחר סיום הבדיקה. כמו כן יישלח ללקוח אישור בדואר אלקטרוני על ביצוע הפעולה בתוך 48 שעות מסיום ההליך.
חשוב להבהיר כי ההרשמה לאתר פז מעצבים מהווה אישור מצד מבצע הפעולה להיכלל ברשימת לקוחות החברה, אשר נמנים על תפוצת הדיוור הישיר, אך יובהר ויודגש כי משלוח הדואר האלקטרוני אינו מהווה ראיה מחייבת על ביצוע פעולה ואינו מחייב את פז מעצבים. הרישום שנרשם במחשבי החברה יהווה ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.
חיוב מבצע הפעולה בגין עלות המוצר או השירות הנרכש על ידו, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי, לאחר ביצוע הפעולה.
מבצע הפעולה יהיה רשאי לפנות לפז מעצבים בבקשה לשינוי פרטי החיוב, לרבות מספר התשלומים. פז מעצבים, תבצע את השינוי בהתאם ובכפוף למדיניות הנהוגה באותה עת בחברות האשראי. במידה וחברת האשראי תחייב את פז מעצבים בעמלה בגין ביצוע פעולה זו,  יחויב מבצע הפעולה בעמלה כאמור.
3.5 במקרה בו לא אושרה העסקה ע "י חברות האשראי יקבל מבצע הפעולה הודעה מתאימה .
לצורך השלמת הרכישה יידרש מבצע הפעולה ליצור קשר טלפוני עם שירות הלקוחות של פז מעצבים לצורך הסדרת אישור חברות האשראי לביצוע העסקה.
יובהר ויודגש, פעולה תיחשב כמושלמת רק לאחר הסדרת אישור חברות האשראי לביצוע העסקה ע"י מבצע הפעולה. במקרה כאמור, ייחשבו מועדי המשלוח רק החל ממועד אישור העסקה ע"י חברת כרטיסי האשראי . לא פעל מבצע הפעולה להסדרת האישור בתוך 7 ימים ממועד קבלת ההודעה על סירוב חברות האשראי למתן אישור לביצוע העסקה, פז מעצבים הינה זכאית לבטל את ההזמנה.
3.6 במקרה בו בחר מבצע הפעולה שלא למסור את פרטי כרטיס האשראי באתר, אלא באמצעות הטלפון, ייצור עמו נציג החברה קשר טלפוני לצורך קבלת פרטי האשראי.
הפעולה תיחשב כמושלמת רק לאחר מסירת פרטי האשראי ע "י מבצע הפעולה . במקרה כאמור, ייחשבו מועדי המשלוח רק החל ממועד קבלת פרטי האשראי ואישור העסקה ע "י חברת כרטיסי האשראי. יובהר ויודגש כי היה ומבצע הפעולה בחר באפשרות לפיה נציג החברה ייצור עמו קשר טלפוני לצורך קבלת פרטי האשראי , והלקוח לא השיב לפניה הטלפונית ו /או לדואר האלקטרוני של נציג "פז מעצבים"  בתוך 7 ימים ממועד הפניה, רשאית החברה לבטל את ההזמנה.
3.7 פז מעצבים תציג באתר פרטים כגון תאור המוצר, מחיר המוצר/שירות, אחריות על המוצר וזמני אספקה.
לפרטים נוספים ובירורים, יכול הלקוח לפנות בטלפון ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני המפורסם באתר.
במידה ויתברר כי מוצר שנרכש באתר לא היה מצוי במלאי במועד רכישת המוצר או התגלה חוסר במלאי המוצר לאחר הרכישה, תישלח ללקוח הודעה מתאימה באמצעות דואר אלקטרוני או באמצעות הטלפון. במקרה זה, תהא רשאית "פז מעצבים" להציע ללקוח מוצר חלופי שווה ערך למוצר שהוזמן, ובמידה ותתקבל ההצעה, יעודכנו פרטי ההזמנה בהתאם.
היה והלקוח מעוניין במוצר החלופי, יהיה זכאי לסרב לקבלו ובמקרה זה תבוטל ההזמנה ו"פז מעצבים" תימנע מחיוב כרטיס האשראי של הלקוח או תשיב במלואו כל סכום ששולם בגין המוצר. למעט בגין קבלת מוצר חלופי או ביטול עסקה כאמור לא תהיה ללקוח כל טענה, תביעה ו/או דרישה, מכל מין וסוג, כלפי "פז מעצבים"  ו/או הספקים בגין היעדר מלאי כאמור, לרבות בגין רכישה כאמור, אובדן רווח, רכישת המוצר אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר וכיו"ב.

 

 

4. אספקה והובלת המוצרים


4.1
 "פז מעצבים" תפעל לאספקת כל מוצר הנרכש על ידי הלקוח לכתובת בישראל שתצויין באתר בעת ביצוע הקניה, תוך המועד הנקוב בדף המכירה של המוצר, אלא אם כן נכתב אחרת באתר.
4.2 פז מעצבים תפעל כדי לספק את המוצרים או השירותים בהתאם לתנאי האספקה הנקובים בדף המכירה של המוצרים או השירותים, בתנאי שהוסדר התשלום עבורו במלואו באמצעות כרטיס אשראי כמפורט להלן.
4.3 פז מעצבים לא תהיה אחראית לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרמו כתוצאה מכוח עליון ו /או מאירועים שאינם בשליטתם לרבות שביתות השבתות וכיוצ"ב. בכל מקרה תוגבל אחריותה של פז מעצבים בקשר עם איחורים, עיכובים או כשלים באספקת מוצרים או שירותים שנרכשו באתר לנזקים ישירים ככל שייגרמו עקב מעשה או מחדל של פז מעצבים או מי מטעמה ובהיקף שלא יעלה על מחיר המוצר או השירות שנרכשו על ידי הלקוח. פז מעצבים ו /או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק עקיף, תוצאתי או מיוחד שייגרם ללקוח בגין כל איחור, עיכוב או כשל באספקת מוצר או שירות - תהא עילת התביעה אשר תהא - לרבות הפסד הכנסה ו /או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא.
4.4 באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית, תהיה פז מעצבים רשאית לספק את המוצרים ללקוחות במקום סמוך, לאחר תאום מראש עם הלקוח.
4.5 דמי המשלוח המפורטים באתר אינם כוללים הובלה חריגה ו /או משלוח מחוץ לישראל. הובלה חריגה משמעותה הובלה לקומות גבוהות בבנין ללא אפשרות להוביל באמצעות מעלית ו/או הובלה הדורשת כוח אדם נוסף ו/או אמצעים מיוחדים. במקרה של צורך בהובלה חריגה ו/או משלוח מחוץ לישראל, פז מעצבים ו /או שליח מטעמה יהיו רשאים לגבות תשלום נוסף על התשלום הנגבה בגין הובלה רגילה.
4.6 התקנון של רשות הדואר לישראל או של כל גוף אחר באמצעותו פז מעצבים מבצעת את ההובלה והאספקה של המוצרים או השירותים יחול על כל אספקה/הובלה של מוצר באמצעות האתר, ויחייב כל ספק. יודגש כי משלוח באמצעות שליח יעשה עד הבית, אולם ביישובים קהילתיים, כפרים, קיבוצים וכיוצ"ב, עשוי המוצר להיות מסופק לסניף הדואר הקרוב ליישוב או למזכירות הישוב וכיוצ"ב, ותתקבל הודעה על כך בבית הלקוח.
4.7 זמני אספקת המוצרים/שירותים כפי שאלה מצוינים בדף המכירה כוללים רק את חישובם של ימי עסקים (ימי א´עד ה´, לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).
4.8 דמי המשלוח יכולים להיות משולמים בנפרד או ביחד עם התשלום בגין המוצר. במכירה בתשלומים, רשאית פז מעצבים לגבות את דמי המשלוח בתשלום הראשון.
4.9 רוכש מוצר יהיה רשאי לאסוף את המוצר,  לבירור מקום ומועד האיסוף יש לפנות לשרות הלקוחות. איסוף המוצר חייב להתבצע בתוך 14 ימי עסקים מיום אישור ההזמנה.
4.10 בעת אספקת המוצר, רשאית פז מעצבים ו/או מי מטעמה לדרוש את נוכחותו של בעל כרטיס האשראי בעת מסירת המוצר, ו/או הצגת תעודת זהות של בעל כרטיס האשראי ו/או חתימתו של בעל כרטיס האשראי על גבי שובר כתנאי למסירה המוצר.
4.11 יובהר ויודגש, מקום ביצוע העסקה, לכל דבר ועניין, ייחשב כמקום מושבה של פז מעצבים, גם במקרה בו בחר לקוח אשר רכש מוצר, לקבל את המוצר בדואר או באמצעות שליח.


5. שירות לקוחות


5.1 נציגי שירות הלקוחות ישמחו לעמוד לשירותכם בכל שאלה הנוגעת לתהליך הרכישה ובכל נושא אחר. ניתן לפנות אל נציגי השירות ע"י משלוח מייל לכתובת - info@paz-designers.com או באמצעות השארת הודעה במספר הטלפון המפורסם באתר.

 

6. אופן השימוש באתר


6.1 כל משתמש רשאי לבצע רכישות , בכפוף למילוי התנאים המצטברים המפורטים להלן:
6.2 המשתמש הנו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות. במידה והנך קטין (מתחת לגיל 18) או אינך זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, יראו את שימושך באתר כאילו קיבלת את אישור האפוטרופוס.
6.3 המשתמש הנו בעל תעודת זהות ישראלית תקפה או תאגיד המאוגד והרשום כדין בישראל.
6.4 המשתמש הנו בעל כרטיס אשראי ויזה או ישראכרט ישראלי או בינלאומי תקף, אשר הונפק בישראל ע"י אחת מחברות כרטיסי האשראי.
6.5 המשתמש הוא בעל תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט ובעל כתובת בישראל.
6.6 מבלי לגרוע מהאמור לעיל, תהא פז מעצבים, רשאית למנוע ממבצע פעולה מלבצע קנייה באתר, באמצעות חסימתו בכל אחד מהמקרים הבאים:
6.6.1 מבצע הפעולה ביצע מעשה בלתי חוקי ו/או עבר על הוראות הדין.
6.6.2 מבצע הפעולה הפר תנאי מתנאי התקנון.
6.6.3 מבצע הפעולה מסר בעת ההרשמה ו/או לאחר מכן בטלפון פרטים שגויים במתכוון.
6.6.4 מבצע הפעולה ביצע מעשה או מחדל שיש בו כדי לפגוע בחברה ו/או במי מטעמה ו/או בפעילות התקינה של האתר ו/או בצד ג´ כלשהו.
6.6.5 בכוונת מבצע הפעולה לשוב ולמכור את המוצר או השירות בו יזכה לצד ג´ ו/או לסחור בו.

** העברת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.

                                                                                     7. משוב מלקוחות 
                                                     

7.1 פז מעצבים תהא רשאית, אך לא חייבת, בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי, לשלוח למשתמש, בסיום כל מכירה כשירות נוסף בעבור המשתמשים באתר, משוב בו יתבקש לחוות דעתו, בין היתר, על הליך המכירה, ועל המוצר ו/או השירות אשר נרכשו על ידו ולדרגם בהתאם.
7.2 באם נשלחו על ידי החברה המשובים ללקוח, יחולו ההוראות הבאות:
7.2.1 המשתמשים מחויבים למילוי הוגן של פרטים מדויקים ונכונים במשוב, וזאת רק למוצר שרכשו בפועל. משתמש הממלא משוב יציין עובדות ונתונים אובייקטיביים בלבד ובאופן מלא.
7.2.2 חל איסור מוחלט על משתמשים לעשות במילוי המשובים שימוש בשפה ו/או בתוכן פוגעניים, בוטים, מגונים ו/או שיש בה ם כדי להעליב ו /או להשמיץ ו /או שעלולים להוות באופן כלשהו לשון הרע ו/או הפרה של הוראת חוק כלשהו  משתמש אשר מילא משוב כאמור בסעיף זה, ישפה את פז מעצבים מייד עם דרישתה הראשונה, בגין כל דרישה, טענה או פנייה אשר תופנה אליה מצד שלישי כלשהו בגין פגיעה עקב מילויו של משוב באופן שאינו ראוי על ידי משתמש כאמור.
7.2.3 מבלי לגרוע מהאמור לעיל, מובהר בזאת כי פז מעצבים תהא רשאית, אך לא חייבת, לנקוט בכל האמצעים החוקיים העומדים לרשותה, כנגד משתמשים אשר יפרו הוראות כל דין ו /או הוראות לפי סעיף זה בקשר עם מילוי המשובים. במקרים של הפרה כאמור תהא פז מעצבים רשאית להסיר לאלתר את המשוב מהצגה באתר ו/או  להעביר את פרטי המשתמש לכל רשות סטאטוטורית ו/או לכל גורם אחר, שלפי שיקול דעתה המוחלט של פז מעצבים נפגע או עלול להיפגע מפרטי המשוב כאמור ו/או לנקוט בכל צעד אחר הנדרש בנסיבות העניין.
7.2.4 מובהר בזאת, כי פז מעצבים רשאית לערוך ו/או לתקן ו/או להוסיף ו/או למחוק ו/או לא לשקלל ו/או לא להציג כלל כל משוב או כל חלק הימנו, והכל מבלי שתהא מחויבת לידע את המשתמש אשר מילא משוב בדבר.
7.2.5 פז מעצבים תהא רשאית לפרסם באתר, או בכל אמצעי או מדיה אחרים, את נתוני המשובים או כל חלק מהם ו/או לעשות בהם שימוש לכל מטרה אחרת, לרבות פרסום האתר, ולמשתמשים ו/או לספקים לא תהא כל טענה כנגד פרסום זה.
7.2.6 יובהר, כי ל פז מעצבים אין כל דרך להתחקות אחר זהות כותבי המשובים המפורסמים באתר ומניעיהם, ואין ולא תהיה לה כל אחריות בגין האמור.

 

8. שמירה על חסיון המידע באתר


8.1 כדי לרכוש מוצר או שירות יש לבחור תחילה שם משתמש וסיסמה אישית, אשר תלווה את הלקוח בכל הרכישות ו /או השימוש באתר. לאחר מכן הלקוח מתבקש לספק מידע נוסף לצורך ביצוע העסקה, כגון שם, כתובת, כתובת אלקטרונית, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי.
8.2  פז מעצבים מתחייבת שלא לעשות כל שימוש במידע ללא הרשאת הלקוח, אלא אם כן הדבר נדרש עפ"י דין או כדי למנוע שימוש לרעה. פז מעצבים תאפשר גישה למידע רק לאלה מעובדיה הזקוקים למידע לצורך מתן השירות.
8.3 פז מעצבים נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן לפי תקן. עם זאת, במקרים שאינם בשליטתה ו/או הנובעים מכוח עליון, פז מעצבים לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם ללקוח ו/או למי מטעמו אם מידע זה ייאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.
8.4 לתשומת לב הלקוח: הרשמתך לאתר מהווה הסכמה להצטרפות לרשימת הדיוור של פז מעצבים, לרבות לצורכי משלוח הודעות בגין מבצעים והנחות באתר. פז מעצבים מכבדת את פרטיותך. 
אם אינך מעוניין לקבל הודעות על מבצעים והנחות מהחברה, תוכל לציין זאת במקום המיועד לכך במסגרת הודעות דואר אלקטרוני שתקבל  מ- פז מעצבים .
8.5 פז מעצבים תהא רשאית להשתמש בפרטים שתמסור לצורך ניתוח מידע סטטיסטי ומסירתו לגורמים אחרים) כגון לצורכי בחינת מספר מבקרים באתר, פילוח הרגלי קניה, פילוח גנרי וכיו "ב (במטרה לשפר את פעילות האתר והשירותים המוצעים בו), אולם במקרה זה הנתונים יהיו אנונימיים ולא יתייחסו אל הלקוח אישית ולא יסיעו לזיהויו.
8.6 פז מעצבים תהא רשאית לעשות שימוש ב "עוגיות" ( "
cookies" - קבצי טקסט קטנים אשר מאוחסנים על ידי השרת של החברה על הכונן הקשיח של המחשב בו משתמש הלקוח באמצעות הדפדפן) על מנת לספק שירות מהיר ויעיל  ולחסוך את הצורך להזין פרטים אישיים בכל כניסה לאתר. עם זאת, יובהר כי ה"עוגיות" אינן מכילות כל מידע שמזהה לקוח באופן אישי והוא יכול לכוון את תוכנת הדפדפן שלו כך שלא ייקלטו במחשב "עוגיות" או שיימחקו.

    

9. אחריות על מוצרים


9.1 אורך תקופת האחריות משתנה בהתאם לסוג המוצר שנרכש, החומרים ממנו הוא עשוי ואופן השימוש בו.
9.2  האחריות תהיה תקפה רק בצירוף חשבונית רכישה.
9.3  במידה ויש צורך גם בהתקנת המוצר, האחריות לכך תינתן ע"י המתקין, ופז מעצבים מסירה מעצמה כל אחריות על ההתקנה או נזק אשר יגרם ע"י המתקין או מי מטעמו. עם זאת, יובהר כי פז מעצבים עושה מאמצים לשתף פעולה עם מתקינים אמינים בלבד ומקיימת בקרה שוטפת על השירות הניתן על ידם.
9.4 במקרה בו נפלה טעות בתיאור מוצר או שירות כלשהו המוצע באתר, לא יחייב הדבר את פז מעצבים. תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד, וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל.

9.5 פז מעצבים ו /או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק עקיף, תוצאתי או מיוחד שייגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר תהא עילת התביעה אשר תהא - לרבות הפסד הכנסה ו /או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא. אחריותה של פז מעצבים בכל מקרה תוגבל להחזר כספו של הלקוח.
9.6 פז מעצבים ו /או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק עקיף, תוצאתי או מיוחד שייגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה משימוש במוצרים אשר נרכשו באתר פז מעצבים ו /או מי מטעמה. תהא עילת התביעה אשר תהא - לרבות הפסד הכנסה ו /או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא. אחריותה של פז מעצבים בכל מקרה תוגבל להחזר כספו של הלקוח.
9.7 פז מעצבים ו /או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק עקיף, תוצאתי או מיוחד שייגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה ממוצר פגום או אשר נפגם בעת השימוש אשר נרכש מפז מעצבים ו /או מי מטעמה. תהא עילת התביעה אשר תהא - לרבות הפסד הכנסה ו /או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא. אחריותה של פז מעצבים בכל מקרה תוגבל להחזר כספו של הלקוח.

אחריות כללית בגין פעילות האתר

9.8 השירות באתר ניתן לשימוש כמות שהוא (AS IS) ולא תהיה למשתמש או למבצע הפעולה ("הקונה") כל טענה, תביעה או דרישה כלפי פז מעצבים בגין תכונות השירות, מאפייניו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיו ולדרישותיו.
9.9 פז מעצבים עושה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילותו של האתר. יחד עם זאת, החברה אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו בלא הפסקות, קלקולים או תקלות - לרבות תקלות בחומרה בתוכנה או בקווי התקשורת, והיא לא תהיה אחראית באופן כלשהו לתקלות ו /או שיבושים ברשת האינטרנט העולמית ו /או בקווי בזק ו/או בקווי התקשורת הבין - לאומיים המאפשרים את שירותי הגישה בחיוג לרשת האינטרנט. מבלי לגרוע מהאמור, פז מעצבים לא תישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו הלקוח ביקש לבצע קנייה אשר לא התקבלה (מכל סיבה שהיא) ו/או לכל בעיה טכנית המונעת מהלקוח מלהגיש הצעה נוספת לקנייה או לעדכנה.
9.10 פז מעצבים לא תישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתיעשה על ידי קונים באתר או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.
9.11 פז מעצבים לא תהא אחראית לתכנים המפורסמים בקישורים הקיימים באתר והמובילים לאתרים אחרים אליהם ניתן להגיע דרך אותה קישורית. פז מעצבים אינה מתחייבת כי קישורית  (
link) כלשהי תוביל את מבצע הפעולה לאתר אינטרנט פעיל.

10. החזרת מוצרים


10.1 פז מעצבים רשאית לבטל כל עסקה שבוצעה באתר בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981. 
10.2 להלן תקציר כללי הביטול (כללי הביטול המלאים נמצאים בחוק הגנת הצרכן והם המחייבים):
א. ברכישה של מוצר - מיום עשיית העסקה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך  המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן 14ג(ב) לחוק הגנת הצרכן, לפי המאוחר מביניהם.
ב. ברכישת שירות - בתוך ארבעה עשר ימים מיום עשיית העסקה, ובלבד שביטול כאמור ייעשה לפחות יומיים שאינם ימי מנוחה, קודם למועד בו אמור השירות להינתן. 
10.3 ביטול של עסקה ייעשה באמצעות פנייה בכתב לפז מעצבים, באמצעות פקס מספר 04-6388095- ו/או באמצעות שליחת הודעה במייל לשירות הלקוחות של החברה..office@bvision.co.il
10.4 תוצאות הביטול עקב פגם או אי התאמה:
במקרה של ביטול עקב פגם במוצר או אי התאמה בין המוצר או השירות לבין הפרטים אשר נמסרו בנוגע למוצר או השירות, רשאית פז מעצבים להציע חלופה הולמת למוצר שנרכש, או להחזיר בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את המחיר ששולם, תבטל את החיוב בשל העסקה ולא תגבה דמי ביטול כלשהם. על הלקוח להחזיר לפז מעצבים או לאומן את המוצר בשלמותו, כולל האריזה ולאחר מכן ישלח ללקוח המוצר החלופי או ההחזר\זיכוי בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר שהוחזר.
10.5 תוצאות הביטול שלא עקב פגם או אי התאמה:
במקרה של ביטול שלא עקב פגם במוצר או אי התאמה, תחזיר פז מעצבים, בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר, את המחיר ששולם, תבטל את החיוב בשל העסקה ולא תגבה דמי ביטול כלשהם, למעט דמי ביטול בשיעור עלות דמי המישלוח ששולמו עבור המוצר.
אם קיבל הלקוח את המוצר, עליו החובה להחזרתו באריזתו המקורית לפז מעצבים על חשבונו.
10.6 מוצר או שירות שנקנו באתר לאחר שתוכננו ויוצרו לפי מפרט הלקוח, או מוצרים אשר נעשה בהם שינוי מהותי בעקבות הנחיות ישירות מצד הלקוח לא יהיה אפשר לקבל בגינם החזר כספי מפז מעצבים.
10.7 החזרת מוצרים לאחר שמצבם שונה לרעה בזמן שהיו ברשות הלקוח, לרבות במקרה של החזרת מוצר שנפגם ו/או ניזוק ו/או התקלקל ו/או ספג פגיעה כלשהי ו/או שאריזתו הושחתה ו/או שבוצעה בו הרכבה בבית הלקוח המשנה מצבו לרעה, כפופה לזכותה של פז מעצבים לתבוע את נזקיה בשל כך.  
10.7ביטול עסקה לאחר התקנה, דמי ההתקנה לא יוחזרו ושיעור דמי הביטול עד 50% ממחיר העסקה.
תנאים נוספים
10.8 אייקונים 
icons  כל מידע ו /או תצוגה המופיעים באתר, לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו logo וכן עריכתם והצגתם של אלה, הנם בבעלות בלעדית של פז מעצבים. אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת את התכנים המופיעים באתר אלא אם כן פז מעצבים נתנה את הסכמתה לכך, בכתב ומראש.
10.9 רישומי המחשב של פז מעצבים בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.
10.10  פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו /או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו, יעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל, יתבררו במידת הצורך, בבתי המשפט המוסמכים בחדרה או כפר סבא, בלבד.
10.11התקנון עודכן לאחרונה בתאריך 15.5.10 וניתן לשינוי בכל עת ע"י פז מעצבים, על פי שיקול דעתה הבלעדי. נוסח התקנון כפי שהוא מפורסם באתר הינו הנוסח הקובע בכל עת.

 

 

תודה וקנייה מהנה !!!

 
תכשיטים
אופנה ואקססוריז
עיצוב הבית ומתנות
עיצובים לילדים
יודאיקה
מתנות בסיטונאות
ראש צבי בתלת מימד

ראש צבי בתלת מימד פסל להרכבה עשוי קרטון ממוחזר

ברכת הבית

ברכת הבית ינשוף לשפע ומזל
בהדפסת סובלימציה

ספונת לילדים

ספונת לילדים נפתחת לשינה

שרשרת תליון המזל

שרשרת תליון המזל תכשיט מגלגל המזלות
מכסף טהור

בית נר מקרמיקה

בית נר מקרמיקה בית נר המאיר
את המילה אושר

צמידי עור וכסף

צמידי עור וכסף עור קלוע מתלפף
עם תליוני כסף טהור

מחזיק מפתחות תליוני ילדים

מחזיק מפתחות תליוני ילדים עשוי כסף טהור
עם אבן המזל

צעיף משי אופנתי

צעיף משי אופנתי עיצוב בעבודת יד

תכשיטי קיר מקרמיקה

תכשיטי קיר מקרמיקה פרפרים, דגים וינשופים

מתנה לעובדים ולקוחות

מתנה לעובדים ולקוחות מעמד נייר ממו ושעון שולחני
עם מיתוג

שרשרת שם מגולדפילד

שרשרת שם מגולדפילד עיצוב ייחודי כולל תליון משובץ

תכשיטי קבלה קייץ 2017

תכשיטי קבלה קייץ 2017 שרשרת תליון כסף עגול
חרוט ברכת "אנא בכוח"

תליוני ילדים בכסף או זהב

תליוני ילדים בכסף או זהב שרשרות וצמידים בעיצוב מקורי

בית בובות מכבי אש

בית בובות מכבי אש סט מלא עם
אביזרי משחק

צמיד תליוני ילדים

צמיד תליוני ילדים צמיד שרשרת דיסקית עם תליוני ילדים מכסף

עגילי זהב משובצים

עגילי זהב משובצים אבנים לבחירה - אמרלד
רובי, ספיר או יהלום

שרשרת תליון מגן-דוד מכסף

שרשרת תליון מגן-דוד מכסף עשוי מעיגול ובמרכזו מגן-דוד

פופים כורסה דמוי עור

פופים כורסה דמוי עור עיצוב יפה לבית במגוון צבעים

תחתית לסיר או מחבת

תחתית לסיר או מחבת עשוי מסיליקון בעיצוב מקורי

מטלית לניקוי כסף

מטלית לניקוי כסף מטלית מקצועית להברקה
של כלי כסף ותכשיטים

תכשיטי קיר מקרמיקה

תכשיטי קיר מקרמיקה חמסות גדולות לתלייה על קיר

שרשרת תליוני ילדים מזהב

שרשרת תליוני ילדים מזהב עשויים מזהב ב-3 צבעים
אדום, צהוב ולבן

מתלה קיר מצויר

מתלה קיר מצויר יצורים עליזים עם שפם

שרשרת תליון בית מזוזה

שרשרת תליון בית מזוזה עשוי כסף טהור 925

צמיד מרוקאי מגולדפילד

צמיד מרוקאי מגולדפילד עיצוב מקורי - מחיר מבצע !!!

צעיף עליונית

צעיף עליונית 4 אפשרויות לבישה
עשוי תחרה

קעריות הגשה בצורת תפוח

קעריות הגשה בצורת תפוח קרמיקה בעבודת יד

בית מזוזה מעץ

בית מזוזה מעץ עיצוב כולל דוגמה
מאבנים חצי יקרות

תיק מעוצב בצורת טרפז

תיק מעוצב בצורת טרפז תיק מעולה לאישה העסוקה

מתנה ללקוחות וספקים

מתנה ללקוחות וספקים מעמדי ממו ושעון שוחני
עם הדפסת לוגו

טבעת שם עם זירקונים

טבעת שם עם זירקונים שם חרוט ומשובץ על טבעת גולדפילד

צמידי קבלה מקוריים

צמידי קבלה מקוריים תכשיטי קבלה מעור
וכסף

חגורות עור ואבזמים

חגורות עור ואבזמים חגורות עור בעיצוב ניטים מכסף

משחקי הרכבה מכניים

משחקי הרכבה מכניים קיט מכונית הנוסעת בכוח סילון

תיק שלושה פאוצ'ים

תיק שלושה פאוצ'ים תיק עם כיסים הניתנים להחלפת צבעים

מבחר פופים כורסה לילדים מבד איכותי ומילוי קל-קר

צמידי קבלה מקוריים, עשויים מכסף בשילוב עור

שירות לקוחות והזמנות
077-2018650
 
איכותם של מוצרים ישראלים
היא שם דבר בכל העולם
ב"פז מעצבים" האיכות קובעת,
ואתם נהנים ממוצרים מעוצבים
"כחול-לבן" במשלוח עד הבית
שלח לחבר | הדפס | הוסף למועדפים | מפת אתר | חנויות מעצבים | תקנון האתר

DIGIT - בניית אתרים

תיקי מעצבים | מעצבי תכשיטים ישראלים | חנויות מעצבים ישראלים | חנויות מעצבים | נוהל החזרת מוצרים | קנייה מאובטחת | מסחר הוגן